/
,
:
0 . () ,
/
?
VIN-

LACETTI / 1.4/1.6/1.8 Dohc

01
25182605 -, 1.8
25182606 -, 1.4/1.6
96238705 -, 1.8
96350159
96386934 -, 1.4/1.6
02
96350161 -, 30x42x8
03
90530592 -
94580014 -
04
94580015 -
05
11093042 -
06
25181370 M20x1.5
94580013 M20x1.5
07
96386887 - , 1.4/1.6
96434212 - , 1.8
08
96386886 - , 1.4/1.6
96434211 - , 1.8
09
96352879 - 1.4/1.6
96434210 - 1.8
10
94520094 M6x14
11
90573301 -
96414580 -
12
94580526
13
94535684 M18
14
94501465
15
94525114
16
95961350 - AL Washer 1.4/1.6
96281689 - AL Washer 1.8
96494264 - CU Washser 1.4/1.6
18
94580817 -
96482069 -
19
94580510 -
20
94580643 -
21
94501460 M6x1.0x18
22
94500125
23
96481581 -, AL
24
94500883 M14x1.5
94501841
94535699
26
94525114
27
96490031 - - M14x1.5
29
94500907
30
94797406 -,
96395221 -,
96458873 -,
96879797 -,
31
94580601
32
96351680
33
96351041 -
34
93740028 - 50ml

!